Mali cukiernicy

Nie wiem czy wiecie, ale w naszym przedszkolu od 1 września 2023 ruszył program „Zdrowo jem – bo co to jest już wiem”. W ramach projektu przedszkolaki uczestniczą w wielu zajęciach prowadzonych przez naszą wspaniałą panią Ewę. Różnorodność i atrakcyjność zadań projektowych jest tak wielka, że dzieci zaczepiają panią Ewę na korytarzu przedszkolnym i pytają czy to do nich dziś pani przyjdzie. Tym razem los padł na czterolatki. To one już od samego rana zamieniły się w prawdziwych cukierników. Ich sala w prawdziwą cukiernię, a pani Ewa w prawdziwego Mistrza! Mieszanie, ważenie, ugniatanie i wiele innych czynności zostało wykonane tego dnia przez dzieciaki, by potem na podwieczorek zjeść przepyszne drożdżówki – nie wiecie czy były pyszne? Nic dziwnego przecież rozeszły się jak przysłowiowe „ciepłe bułeczki”. Dziękujemy pani Ewo i prosimy o więcej!